Як досягти успіху?

Мабуть, кожен хоч раз в житті задумувався над запитанням "Як досягти успіху?".
Я, звичайно, не геній і, можливо, не дам точного рецепту, але спробую порадити, спираючись на авторитетні думки, як це зробити.
Отже, почнемо:
американський психолог Дж. Макклелланд встановив наявність зв'язку між потребами успіху і економічним зростанням суспільства. Ця потреба спонукає людину шукати нові способи застосування своєї енергії, здібностей та сил, якщо оточуючі заохочують успішність такого пошуку. Макклелланд висунув гіпотезу: за зростанням потреби в успіху в суспільстві можна передбачити тенденцію економічного зльоту. Виходячи з цієї гіпотези, успіх окремої людини залежить від рівня успішності самого суспільства.
Успіх — факт досягнення поставленої мети при мінімальних витратах матеріальних, соціальних і психологічних ресурсів. Макклелланд досліджував "спрагу успіху" як психологічну рису і дійшов висновку, що для досягнення рузультату необхідно:

1. Поставити конкретну мету і спробувати досягти її своїми власними зусиллями

2. Не боятись ризикувати, але робити ставки лише на власні знання і вміння

3. І головне за кожним своїм рішення треба бачити результат

Отже "успішність", швидше універсальний показник для всіх. Критерії успішності (особистої, професійної) для різних людей можуть бути різними. Із зростанням рівня знань людей результат діяльності все більше залежить від особистих рис людини, тому головне, не стояти на місці і не  чекати результату нізвідки, а робити реальні дії для досягнення своєї мети. І тоді ви обовязково досягнете успіху.
Тож дійте!

Сім правил успіху

Перше правило успіху. Ваше життя стане краще лише тоді, коли ви самі станете краще. Якщо ви хочете мати кращу дружину, будьте кращим чоловіком. Якщо ви хочете мати кращих дітей, то проявіть себе найкращим батьком, якщо хочете мати кращих співробітників, станьте кращим шефом. Коротше, якщо ви хочете змінити своє життя в будь-якому аспекті, то починайте з самого себе. Ваше життя стане краще лише тоді і лише в тому випадку, якщо ви самі станете краще.

Друге правило успіху. Неважливо, звідки ви стартували. Важливо, куди ви прямуєте. Минуле вже минуло, і безповоротно. Може бути, на вашому «особовому рахунку» накопичилося безліч дурниць, ви втратили багато часу і грошей. Все це слід приймати до уваги лише в тому випадку, якщо ви чогось навчилися на зазначених помилках. І зовсім не важливо, звідки ви почали рух. Важливо, куди ви прямуєте, а вибір мети залежить тільки і виключно від вас.

Третє правило успіху. У будь-якій ситуації вам є сенс відповісти на новий виклик. Такий підхід окупається. Зрозуміло, починати завжди важко. Але чи відомо вам, завдяки чому люди розвиваються? Це залежить від того, наскільки вони відкриті для нових випробувань і готові піти на обміркований і прорахований ризик. Процвітаючі люди вміють розвиватися самі та розвивати інших, вони стають все краще і краще, повністю готові до випробувань, невдач і навчання.

Четверте правило успіху. Ви взмозі навчитися всьому, що необхідно для досягнення ваших цілей. Ви здатні стати кращим керівником, менеджером, інженером, техніком, батьком, чоловіком, дружиною або кухарем. Ви можете освоїти іноземні мови і оволодіти будь-якими іншими уміннями. Просто вчіться всьому, щонаблизить вас до бажаної мети.

П’яте правило успіху. Ви самі встановлюєте межі власної свободи. Знаючи про всі можливості, ви приймаєте певні рішення і відкриті альтернативним підходам. А тому важливо, щоб ви розвивали в собі здатність змінювати точку зору і робити вибір серед багатьох можливих варіантів. Ви вільні лише в тому випадку, якщо маєте в своєму розпорядженні можливість вибору. При відсутності альтернатив ви позбавлені волі. Тоді ваші дії будуть повністю обумовлені зовнішньою ситуацією.

Шосте правило успіху. Всі труднощі несуть в собі рівний їм за розмірами потенціал вирішення виниклих ускладнень. З будь-якої ситуації можна знайти вихід. А вирішення найсерйозніших проблем дає вам безцінний досвід і знання, які допоможуть вам досягти успіху в майбутньому. Всі благополучні та процвітаючі люди переконалися на власній шкурі, що проблеми – це цінний досвід. Якщо ви стикаєтеся з проблемами, то трактуйте їх як важливий урок, що веде до кращого майбутнього.

Сьоме правило успіху. Ви самі встановлюєте справжні межі того, ким ви є або що робите. Це правило – найважливіше з усіх. У той момент, коли ви зрозумієте його, для вас стануть доступними досягнення, що перевершують все, чого ви домагалися раніше у своєму житті. Ототожнюючи себе з індивідуальністю лідера, ви додасте собі додаткову впевненість, знайдете повагу і гордість. Ви можете стати всім, що нині ховається всередині вас.

 

Як домогтися успіху в житті і що таке успіх?

Ви хоч раз запитували себе — що таке успіх і як його досягти? 
Можливо, успіх не залежить від нас? 
А може це просто везіння, яке приходить, а потім йде? 
А може це вершина нашої праці? Адже поставивши собі за мету, ми досягаємо, чого хочемо. І перед очима ми бачимо готову картину результату. Залишилося тільки підібрати методи.

Що таке успіх ми чули з вуст своїх матерів, коли були маленькі. А на їхнє глибоке думку успіх полягає у закінченні школи, вступ до інституту на кафедру вищої математики, закінчивши який і отримавши червоний диплом вийти заміж або одружуватися, причому вдало. У цьому й полягає програма наших матерів, яка давно відклалася в наших підсвідомості. І ми, не втомлюючись, втілюємо її в життя.

А що далі?

Пройшли роки, ми досягли всього, чого від нас хотіли, закінчили школу, інститут, і шлюб у нас вдалий. Всім ніби добре, всі задоволені, але не ми. На душі як то пусто. А на самому те справі ми мріяли зовсім про інше, зовсім у протилежному напрямку.
Взагалі успіх індивідуальний для кожного. Для когось це сім'я із затишним будинком, кому-то велика заробітна плата, а хтось хоче бути головою компанії. І жодна людина, крім самих нас, не здатний зрозуміти, яка наша мрія. Тому потрібно визначити, чого хоче наша душа і просто зробити вибір. Можливо це політ у космос? А може круїз на великому білому лайнері? Потрібно завжди пам'ятати що, успіх — це розуміння своєї мети, а не чужий.

Спрямований до успіху людина завжди повинна бути націлений на ризик, бути відповідальним, і прагне до лідерства, не знаючи, вийде щось з цього. Потрібно прагнути і добиватися своєї мети. А не ризикуючи, можна весь залишок житті думати, що ж могло б і вийти і продовжувати шкодувати про можливість яку прогавили. Якщо щось не вийшло, у жодному разі не можна впадати у відчай, потрібно розібрати помилки, які допустили, і йти далі. Ось це і є один з ключів до того, як домогтися успіху.

Пам'ятайте головне, що своє щастя і успіх ми будуємо самі.

 

50 звичок сильних людей

1. Вони шукають і знаходять можливості там, де інші опускають руки.

2. Вони виносять урок з того, що інші вважають невдачею.

3. Вони приймають обдумані рішення.

4. Вони постійно і свідомо прокладають дорогу до свого успіху, в той час як інші чекають, коли успіх знайде їх сам.

5. Вони бояться так само, як і всі інші, але не дозволяють своєму страху управляти ними. Страх - це всього лише побоювання.

6. Вони ставлять правильні питання - ті, які вичерпуються відповіддю.

7. Вони не скаржаться - це зайва трата сил. Всі їхні скарги лежать в суді.

8. Вони не перекладають провину. Вони беруть повну відповідальність за свої дії та результати на себе.

9. Вони не обов'язково мають фантастичний талант, але завжди знаходять спосіб максимально реалізувати наявний потенціал. Вони вимагають від себе більшого.

10. Вони зайняті, продуктивні і пунктуальні. У всіх місцях, де всі просто байдикують, роблять вигляд, що працюють і просторікують - вони працюють.

11. Вони збирають навколо себе однодумців - ніщо так не допомагає в досягненні мети, як згуртована команда.

12. Вони честолюбні, вони ставлять собі питання - а чому б не я? Це дозволяє керувати своєю долею, а не плисти за течією.

13. Вони знають, яким вони хочуть бачити своє життя, і роблять його таким, в той час як інші просто дивляться на своє життя збоку.

14. Вони не наслідують, а шукають нові шляхи.

15. Вони не відкладають, а значить - не проводять життя в очікуванні «чогось».

16. Вони вчаться все життя. Будь-який життєвий досвід - це урок.

17. Вони оптимістичні, а тому у всьому бачать користь.

18. Вони роблять те, що вони повинні робити, незалежно від того, як вони почувають себе в даний момент.

19. Вони йдуть на ризик - фінансовий, емоційний, професійний, психологічний.

20. Вони не йдуть від проблем, а повертаються до них обличчям.

21. Вони не загадують бажання і не чекають щасливого шансу. Вони будують свою долю.

22. Вони намагаються випередити події. Вони вживають заходів перш, ніж щось встигне трапитися.

23. Вони вміють управляти емоціями. Вони відчувають те ж саме, що і всі, але вони - не раби своїх емоцій.

24. Вони володіють мистецтвом комунікації, і постійно його удосконалюють.

25. Вони мають певний план життя, і вони дотримуються його. Їхнє життя - не низка безладних подій.

26. Їхня винятковість означає, що для них абсолютно звичні ті речі, які інші робити не вміють або не хочуть. Це рішення, які ніхто, крім них прийняти не зможе.

27. У той час як більшість людей - залежать від комфорту, успішні люди розуміють - в труднощах загартовується характер.

28. Вони усвідомили свої цінності, які дають їм повноцінне життя.

29. Вони гармонійні. Вони не плутають поняття - успіх і гроші, щастя і досягнення. Багато проблем від того, що люди не завжди розуміють: гроші - це просто інструмент, засіб, але вони не дають тобі щастя.

30. Вони розуміють важливість дисципліни і самовладання.

31. Вони впевнені в собі.

32. Вони щедрі й добрі. Вони отримують задоволення, коли допомагають іншим.

33. Вони скромні, і вони готові визнати помилки і вибачитися. Вони впевнені у своїх здібностях, але не зарозумілі. Вони вміють вчитися в інших. Вони щасливі дозволити іншим виділятися, і не випинають себе.

34. Вони вміють пристосовуватися, вони не раби своїх звичок.

35. Вони тримають себе в хорошій фізичній формі, але не дуже захоплюються своїм тілом.

36. Вони дуже діяльні. Вони завжди наполегливо працюють.

37. Вони еластичні. Де інший би вибухнув, він тільки нагріється.

38. Вони відкриті для людей.

39. Вони не приятелює з неприємними і неохайними людьми.

40. Вони не витрачають час і сили на речі, які їм не потрібні.

41. Вони раді плисти проти течії, робити щось з ряду геть. Вони не потребують постійного схвалення.

42. Вони скрізь, як у своїй тарілці.

43. Вони встановлюють для себе дійсно високу планку - вище, ніж для всіх інших.

44. Вони не витрачають час на виправдання своїх невдач. Вони їх переступають і йдуть далі.

45. Вони вміють відволіктися.

46. Їхня кар'єра - не їх особистість, а їхня робота. Вони - не те, що вони роблять.

47. Вони більше цікавляться ефективними шляхами, ніж легкими.

48. Вони завжди закінчують те, що вони починають, і ніколи не кидають на півдорозі. Якщо відчуваєш, що не зможеш закінчити почате - краще взагалі за це не братися.

49. Вони - багатосторонні складні особистості. Вони розуміють, що людина - це не тільки фізичні і психологічні потреби, а й емоційні та духовні теж. І багато працюють над тим, щоб розвивати всі рівні особистості.

50. Вони практикують те, що вони проповідують. Вони не говорять про теорію, вони живуть в дійсності.

 

Успіх є лише іншим словом, яке означає життя.

На картинці написано "добийся успіху". Хоча на моє тверде переконання успіх потрібно досягати.
Успіх настільки ж різний, наскільки різні люди। Існує професійний успіх, успіхи в особистому житті, фінансовий успіх, успіхи в спорті чи в мистецтві можна досягти успіху як чоловік або як жінка. Цей перелік можна продовжувати дуже довго. Ви справді хочете досягти успіху? Тоді вирішальне значення для вас мають відповіді на наступні питання: 

-Чи знаєте Ви якого роду успіху хочете досягти?

-Чи готові ви діяти з натхненням і ентузіазмом, докладаючи всіх зусиль для досягнення успіху?

І ще одне важливе доповнення: Слід щоденно тренувати волю до успіху. Щоб не дозволити сірим будням придушити її.

Замечали ли вы, что успешные люди отличаются от основной массы людей. Они другие!.. Они по-другому выглядят, по-другому мыслят, ведут иной образ жизни, у них другие привычки.

Не зря же говорят: «привычка – вторая натура». Привычки определяют судьбу человека!

Давайте рассмотрим привычки успешных людей:

1.Успешные люди не боятся идти на риск.

Кто не рискует – тот не пьет шампанского! Это основной принцип успеха. Хотите быть успешным – умейте рисковать!

2.Успешные люди всегда берут ответственность на себя.

Умейте отвечать за свои слова поступки, не перекладывая вину на других.

3.Успешные люди не боятся учиться чему-то новому.

Успех идет рука об руку с самосовершенствованием и открытостью к новым идеям.

4.Успешные люди, как правило, доводят начатое дело до конца.

Именно эта привычка отделяет многих талантливых людей от успеха. Не бросайте начатое дело на полпути! Получите результат. Не важно, положительный он будет или отрицательный. Это ваш результат, получив который, вы приобретете бесценный опыт.

5.Успешные люди в проблемах видят новые возможности.

Помните, каждая проблема несет в себе огромный потенциал для познания и самосовершенствования.

6.Успешные люди умеют управлять своим временем.

Если вы хотите стать успешным научитесь грамотно распределять свое время.

7.Успешные люди не размышляют, а действуют!

Не тратьте время на пустые раздумья – «получиться – не получится», «стоит – не стоит». Действуйте! Удача улыбается решительным и смелым.

8.Успешные люди не зависят от чужого мнения.

Не бойтесь показаться смешным или непонятным. Страх осуждения другими людьми парализует, не дает действовать, пробовать что-то новое, развиваться.

Выработайте в себе эти привычки, они помогут вам стать более успешными во всех областях жизни.

1) Делай сегодня то, что другие не хотят, завтра будешь жить так, как другие не могут. 

2) Если проблему можно разрешить, не стоит о ней беспокоиться. Если проблема неразрешима, беспокоиться о ней бессмысленно. © Далай Лама 

3) Даже если вы очень талантливы и прилагаете большие усилия, для некоторых результатов просто требуется время: вы не получите ребенка через месяц, даже если заставите забеременеть девять женщин. © Уоррен Баффет 

4) Раз в жизни фортуна стучится в дверь каждого человека, но человек в это время нередко сидит в ближайшей пивной и никакого стука не слышит. © Марк Твен 

5) Наш большой недостаток в том, что мы слишком быстро опускаем руки. Наиболее верный путь к успеху – все время пробовать еще один раз. © Томас Эдисон 

6) Лично я люблю землянику со сливками, но рыба почему-то предпочитает червяков. Вот почему, когда я иду на рыбалку, я думаю не о том, что люблю я, а о том, что любит рыба. © Дейл Карнеги  


7) Просыпаясь утром, спроси себя: «Что я должен сделать?» Вечером, прежде чем заснуть: «Что я сделал?». © Пифагор 

8) Бедный, неудачный, несчастливый и нездоровый это тот, кто часто использует слово «завтра». © Роберт Кийосаки 

9) Старики всегда советуют молодым экономить деньги. Это плохой совет. Не копите пятаки. Вкладывайте в себя. Я в жизни не сэкономил и доллара, пока не достиг сорока лет. © Генри Форд 

10) Я этого хочу. Значит, это будет. © Генри Форд 

11) Я не терпел поражений. Я просто нашёл 10 000 способов, которые не работают. © Томас Эдисон 

12) Тяжёлый труд — это скопление легких дел, которые вы не сделали, когда должны были сделать. © Джон Максвелл 

13) Раньше я говорил: «Я надеюсь, что все изменится». Затем я понял, что существует единственный способ, чтобы все изменилось— измениться мне самому. © Джим Рон 

14) Урок, который я извлек и которому следую всю жизнь, состоял в том, что надо пытаться, и пытаться, и опять пытаться — но никогда не сдаваться! © Ричард Бренсон 

15) Неудача — это просто возможность начать снова, но уже более мудро. © Генри Форд